Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
3D
SMART
Wifi
Боја
Дијагонала
Резолуција

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
PHILIPS 65PUS6162
PHILIPS 65PUS6162, 65`` (164cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), Pixel Plus Ultra HD, 700 PPI, High Dynamic Range Plus, QUAD Core processor, Philips Smart app, Micro Dimming, Natural Motion, Speakers Output power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Cl..
72,999 Ден. Цена:72,999 Ден.
Платежни картички