Дознајте први за сите новости!

ASUS ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING
ASUS ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING

ASUS ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 34,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1459 Ден.
Клуб Акција: 32,999 Ден.
48 Рати Без Камата 730 Ден.
Бренд: Asus
Гаранција (Дена): 1050
Шифра: 16882
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
ASUS ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING, Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1070, Bus Standard: PCI Express 3.0, OpenGL: OpenGL 4.5, Video Memory: GDDR5 8GB, GPU Boost Clock: 1860 MHz , GPU Base Clock: 1657 MHz, CUDA Core: 1920, Memory Clock: 8 Gbps, Memory Interface: 256-bit, Digital Max Resolution: 7680 x 4320, Interface: DVI x 1, HDMI x 2, Display Port x 2, HDCP Support, Dimensions: 29.8cm x 13.4cm x 4cm, Accessories: 2 x ROG Velcro Hook & Loop
Напреден Филтер
Бренд Asus
Платежни картички